Şirinevler Kombi

Şirinevler Kombi; E.C.A Şirinevler kombi servisi olarak sizlerin mutlaka şu bilgileri dikkate almanızı istiyoruz: Kombi bakımınızı daha kombilerin yoğun kullanmaya başlamadan önce yani Eylül-Ekim ayında yaptırın. Bu bakım kış boyunca sizin kombinizden daha verimli olarak faydalanmanızı sağlayacaktır. Düzenli olarak peteklerinizin temizliğini yaptırmanız gerekecek. Çünkü petek ne kadar temiz olursa ısıyı verimli kullanmak ta o kadar artacaktır.

Şirinevler Kombi; E.C.A Şirinevler Kombi servisi olarak: E.C.A kombilerinizin basınç ayarı 1,5 ila 2 bar seviyesinde olmasını sağlayınız. En önemli tasarruf sağlayan bir unsur da bina dış yalıtımıdır. Eğer binanızın dış yalıtımını yaparsanız yaklaşık olarak % 40 civarında bir tasarruf sağlamış olursunuz. Bu da büyük bir rakama denk geliyor. Bunu sadece bir yıl için de düşünmeyin. Yıllar artıkça tasarrufunuz da artmış olacak.

Şirinevler Kombi; E.C.A Şirinevler kombi servisi olarak: Eğer dış yalıtım yapamıyorsanız bu kez de radyatörlerin arkasını ısı yalıtım levhaları koyunuz. Bu da ısının odanın içene yayılmasına katkı sağlayacaktır. Eğer imkânınız varsa dairenizin pencere ve kapılarını pvc doğrama yapın. Ve özellikleri camlarınızı çift camlı yaptırınız. Buna imkânınız yoksa camların etrafını fitille kapatın.

Şirinevler Kombi; E.C.A Şirinevler Kombi servisi; Gece mutlaka perdeleriniz çekin. Bu bir nevi ısının dışa doğru kaybını engellemiş olacak. Ancak şunu da unutmayın. Perdeler peteklerin üstüne ve ya önüne gelmemeli. Perdeler peteklerin arkasında kalırsa dediğimiz tasarruf sağlanmış olur. Oda termostatı kullanmak tasarruf için katkı sağlayacaktır.

Şirinevler Kombi; E.C.A Şirinevler Kombi Servisi olarak diyoruz ki mutlaka peteklerinizin temizliğini yaptırın. Bunu her yıl yaptırmak sizin kombinizden o kadar uzun süreli verim almanızı sağlayacaktır. Mutlaka reglaj ayarını yaptırın. Mutlaka peteklerin önünün açık olmasını sağlayın. E.C.A Şirinevler Kombi servisi olarak her zaman size bir telefon kadar yakınız. Bir arıza oluştuğunda bizimle iletişime geçtiğiniz de uzman kadromuz size en sağlık bilgileri verecektir.

Şirinevler Kombi; E.C.A Şirinevler kombi servisi olarak bizde arıza kaydınızı bıraktığınızda artık sorununuzun çözüldüğünü his etmeye başlayacaksınız demektir. Biz güler yüzlü genç ve dinamik kadromuzla her zaman sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bize ister ekranın sağ tarafında gördüğünüz arama simgesine tıklayarak ulaşabilir isterseniz ekranın sol tarafın da yer alan Watsapp simgesini tıklayarak watsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp'ten Ulaşın!