PROTHERM Kombi

PROTHERM Kombi; Doğal gaz kullanımının hayatımıza girmesiyle birlikte kombi kullanımları da doğal olarak artmıştır. Şirinevler ’ta oturan ve PROTHERM kombi kullanan müşterilerimiz daha etkili ve tasarruflu kombi kullanımı hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. İllaki sorun olduğunuzda aramanıza gerek yok. Önleyici bilgiler almak içinde bizimle iletişim halinde olmanızı isteriz

PROTHERM Kombi; Kışın soğukluğunu daha tam his ettirmeden ve soğuk havalar daha başlamadan mutlaka PROTHERM kombilerinizin bakımını yapın. Sonra havalar değiştiğinde PROTHERM kombi kullanımı artacağından dolayı ortaya çıkan arızlar konusu sorun oluşturabilir. Önce koruyucu önlemlerimizi almamız milli servetimizin daha etkin kullanılmasına imkân sağlamış olacaktır. Bize ulaşarak bu konu hakkında nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini uzman kadromuzdan öğrenebilirsiniz.

PROTHERM Kombi; PROTHERM kombiler için uzun vadede ve verimli olarak kullanmak istiyorsanız uymanız gereken bazı temel kurallar vardır. PROTHERM kombinizin suyunu mutlaka kontrol edin. PROTHERM kombilerinizin hava basınçlarını kontrol etmeyi unutmayın.  Ayrıca yılda bir kere kombinizin bakımını yaptırın. Basit temel kurallara uymak size PROTHERM kombinizi daha uzun ve verimli kullanma imkânı sağlayacaktır.

PROTHERM Kombi; PROTHERM kombilerin verimli ve uzun süreli kullanılması bu marka kombinin tercih edilmesinin de en önemli nedeni olmuştur. Kombi almayı düşünenler mutlaka piyasa araştırması yapacaklardır. Bu piyasa içinde uzun yıllardan beri var olan PROTHERM kombiyi de göz önünde bulundurmanızda fayda olacaktır. Çünkü PROTHERM kombi kullanan müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu PROTHERM kombilerinden memnun kaldıklarını belirtmişlerdir. Bizim de yıllardır sahada olmamızdan dolayı edindiğimiz tecrübe bu yöndedir.

PROTHERM Kombi; PROTHERM kombi kullanımında verimliği artırmak istiyorsanız bunları göz önünde bulundurun.

PROTHERM kombiyi açıp kapatmayın. Bu daha fazla enerji tüketmesine neden olur. Kazanalım derken kaybetmiş oluruz. Geceleri PROTHERM kombilerimizi düşük sıcaklığa ayarlamak daha iyi etki oluşturacaktır. Mutlaka peteklerin reglajları yapılmalıdır. Eğer uzun süre evde olmayacaksanız PROTHERM kombinizi uyku moduna getirmek yerine kapatmayı tercih edin.

 

PROTHERM Kombi; Petekleriniz ısınmıyorsa, peteklerin altı ısınmıyorsa, peteklerin yarısı ısınıyor kalan yarısı ısınmıyorsa, petekler ses yapıyorsa, peteklerde hava varsa verimli kullanmanız engeller. Bu sorundan kolay kurtulmanın yolu bize ulaşmanız olacaktır. Uzman kadromuzun gerekli müdahaleleriyle sorununuzdan temelli kurtulabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp'ten Ulaşın!