BAYMAK Kombi

BAYMAK Kombi; Doğal gaz kullanımının hayatımıza girmesiyle birlikte kombi kullanımları da doğal olarak artmıştır. Şirinevler ’ta oturan ve BAYMAK kombi kullanan müşterilerimiz daha etkili ve tasarruflu kombi kullanımı hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. İllaki sorun olduğunuzda aramanıza gerek yok. Önleyici bilgiler almak içinde bizimle iletişim halinde olmanızı isteriz

BAYMAK Kombi; Kışın soğukluğunu daha tam his ettirmeden ve soğuk havalar daha başlamadan mutlaka BAYMAK kombilerinizin bakımını yapın. Sonra havalar değiştiğinde BAYMAK kombi kullanımı artacağından dolayı ortaya çıkan arızlar konusu sorun oluşturabilir. Önce koruyucu önlemlerimizi almamız milli servetimizin daha etkin kullanılmasına imkân sağlamış olacaktır. Bize ulaşarak bu konu hakkında nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini uzman kadromuzdan öğrenebilirsiniz.

BAYMAK Kombi; BAYMAK kombiler için uzun vadede ve verimli olarak kullanmak istiyorsanız uymanız gereken bazı temel kurallar vardır. BAYMAK kombinizin suyunu mutlaka kontrol edin. BAYMAK kombilerinizin hava basınçlarını kontrol etmeyi unutmayın.  Ayrıca yılda bir kere kombinizin bakımını yaptırın. Basit temel kurallara uymak size BAYMAK kombinizi daha uzun ve verimli kullanma imkânı sağlayacaktır.

BAYMAK Kombi; BAYMAK kombilerin verimli ve uzun süreli kullanılması bu marka kombinin tercih edilmesinin de en önemli nedeni olmuştur. Kombi almayı düşünenler mutlaka piyasa araştırması yapacaklardır. Bu piyasa içinde uzun yıllardan beri var olan BAYMAK kombiyi de göz önünde bulundurmanızda fayda olacaktır. Çünkü BAYMAK kombi kullanan müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu BAYMAK kombilerinden memnun kaldıklarını belirtmişlerdir. Bizim de yıllardır sahada olmamızdan dolayı edindiğimiz tecrübe bu yöndedir.

BAYMAK Kombi; BAYMAK kombi kullanımında verimliği artırmak istiyorsanız bunları göz önünde bulundurun.

BAYMAK kombiyi açıp kapatmayın. Bu daha fazla enerji tüketmesine neden olur. Kazanalım derken kaybetmiş oluruz. Geceleri BAYMAK kombilerimizi düşük sıcaklığa ayarlamak daha iyi etki oluşturacaktır. Mutlaka peteklerin reglajları yapılmalıdır. Eğer uzun süre evde olmayacaksanız BAYMAK kombinizi uyku moduna getirmek yerine kapatmayı tercih edin.

 

BAYMAK Kombi; Petekleriniz ısınmıyorsa, peteklerin altı ısınmıyorsa, peteklerin yarısı ısınıyor kalan yarısı ısınmıyorsa, petekler ses yapıyorsa, peteklerde hava varsa verimli kullanmanız engeller. Bu sorundan kolay kurtulmanın yolu bize ulaşmanız olacaktır. Uzman kadromuzun gerekli müdahaleleriyle sorununuzdan temelli kurtulabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp'ten Ulaşın!