BAYMAK Bakırköy

BAYMAK Bakırköy; BAYMAK Bakırköy kombi ailesi olarak yapacağımız tüm işlerimizde önceliğimiz siz değerli müşterilerimiz oluyor. Biz yapacağımız işi en iyi şekilde yapıp teslim ettikten sonra geriye gönlü de kazanılmış dostlar grubu kalıyor. İşimizi kısa sürede ve en iyi bir şekilde yapıyoruz. Çünkü bu alanda yeni değiliz. Acemi hiç değiliz. Her bir ustamız bu alanda yılların deneyimine sahiptir. Her yeni iş ustalarımız için yeni bir tecrübe kazanma imkânı sağlıyor. Biz olaya böyle baktığımız için de başarı kendiliğinden geliyor.

BAYMAK Bakırköy; Şimdi şöyle bir durum değerlendirmesi yaptığımız da ortaya çıkan tabloyu sizinle paylaşmak istiyorum.

Kombi bakımı ve tamiri konusunda yılların birikimi olan bir firmayız. Şükürler olsun şimdiye kadar yaptığımız işlerin hakkını vererek işlerimizi teslim ettik. Yapıp teslim ettiğimiz işlerin arkasından bir de müşterilerimizin hayır dualarını aldık. Amacımız hiçbir zaman müşterimizin değerli zamanını ve parasını boşa harcamamak oldu. Ve bunda da başarılı olduk. Artık kendimizi biz değil de yaptığımız işler bizi tanıtır olmaya başladı. Önceliğimiz her zaman yüksek verim ve maksimum tasarruf oldu.

BAYMAK Bakırköy; BAYMAK Bakırköy kombi servisi ekibi olarak sizleri için faydalı olacak bilgileri yine sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle gece yatarken perdelerin kapatılması tasarruf sağlayacaktır. Mutlaka peteklerin reglaj ayarı yapılmalıdır. Nedir bu reglaj ayarı: peteklerin eşit şekilde ısınmasını sağlayan kombi petek vanalarını kapatıp açarak yapılan basit bir ayarlama yöntemidir.

BAYMAK Bakırköy; BAYMAK Bakırköy kombi servisinizden yine size faydalı olacak bilgilerle devam ediyoruz. Radyatörlerin önünü kapatmayın. Eğer kapatırsanız ısı belli alana dağılmış olur. Ortamın tümü ısından faydalanamaz. Bu da odanın bir kısmının ısınmasına neden olur. Verimlik ve tasarruf için radyatörlerin önünün açık olması gerekir.

BAYMAK Bakırköy; Şimdi de birlikte reglaj ayarı nasıl yapılır ona birlikte adım adım olarak yapalım: Öncelikle tüm petekleri biz sıraya alın. Kombiye en yakın olandan başlayın en uzak olana doğru sıralayın. En sıcak petek her zaman kombiye en yakın olan petektir. En yakın olan peteğin giriş vanasını neredeyse kapanacak kadar açık olmasını sağlayın. Tabi ki de tamamen kapatmayın. Akış sağlanması için azıcık ta olsa acık olması yeterli olacaktır.

                                                                                                                                                                                                 

BAYMAK Bakırköy; BAYMAK Bakırköy daha sonra sıralamada ikinci olan peteği ilk petek gibi ayarlamak gerekecek. Bu petek birinci peteğe göre biraz daha açık olsun. Sonrada diğer petekleri kombiye uzaklıklarına göre su giriş vanalarını kademeleri olarak ayırarak ayarlayın. En son peteğe geldiğimiz de ise vanayı tamamen açıyoruz. Bir süre bekliyoruz. Sonra tüm peteklerin ısılarını kontrol ediyoruz. Eğer hepsi eşit ısınmışsa işlem doğrudur. Isınmamışsa ısınmayanla biraz daha ayar yapıyoruz. Fark varsa küçük ayarlarla işimiz tamamlıyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp'ten Ulaşın!