ALARKO Kombi

ALARKO Kombi; Doğal gaz kullanımının hayatımıza girmesiyle birlikte kombi kullanımları da doğal olarak artmıştır. Bakırköy ’ta oturan ve ALARKO kombi kullanan müşterilerimiz daha etkili ve tasarruflu kombi kullanımı hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. İllaki sorun olduğunuzda aramanıza gerek yok. Önleyici bilgiler almak içinde bizimle iletişim halinde olmanızı isteriz

ALARKO Kombi; Kışın soğukluğunu daha tam his ettirmeden ve soğuk havalar daha başlamadan mutlaka ALARKO kombilerinizin bakımını yapın. Sonra havalar değiştiğinde ALARKO kombi kullanımı artacağından dolayı ortaya çıkan arızlar konusu sorun oluşturabilir. Önce koruyucu önlemlerimizi almamız milli servetimizin daha etkin kullanılmasına imkân sağlamış olacaktır. Bize ulaşarak bu konu hakkında nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini uzman kadromuzdan öğrenebilirsiniz.

ALARKO Kombi; ALARKO kombiler için uzun vadede ve verimli olarak kullanmak istiyorsanız uymanız gereken bazı temel kurallar vardır. ALARKO kombinizin suyunu mutlaka kontrol edin. ALARKO kombilerinizin hava basınçlarını kontrol etmeyi unutmayın.  Ayrıca yılda bir kere kombinizin bakımını yaptırın. Basit temel kurallara uymak size ALARKO kombinizi daha uzun ve verimli kullanma imkânı sağlayacaktır.

ALARKO Kombi; ALARKO kombilerin verimli ve uzun süreli kullanılması bu marka kombinin tercih edilmesinin de en önemli nedeni olmuştur. Kombi almayı düşünenler mutlaka piyasa araştırması yapacaklardır. Bu piyasa içinde uzun yıllardan beri var olan ALARKO kombiyi de göz önünde bulundurmanızda fayda olacaktır. Çünkü ALARKO kombi kullanan müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu ALARKO kombilerinden memnun kaldıklarını belirtmişlerdir. Bizim de yıllardır sahada olmamızdan dolayı edindiğimiz tecrübe bu yöndedir.

ALARKO Kombi; ALARKO kombi kullanımında verimliği artırmak istiyorsanız bunları göz önünde bulundurun.

ALARKO kombiyi açıp kapatmayın. Bu daha fazla enerji tüketmesine neden olur. Kazanalım derken kaybetmiş oluruz. Geceleri ALARKO kombilerimizi düşük sıcaklığa ayarlamak daha iyi etki oluşturacaktır. Mutlaka peteklerin reglajları yapılmalıdır. Eğer uzun süre evde olmayacaksanız ALARKO kombinizi uyku moduna getirmek yerine kapatmayı tercih edin.

 

ALARKO Kombi; Petekleriniz ısınmıyorsa, peteklerin altı ısınmıyorsa, peteklerin yarısı ısınıyor kalan yarısı ısınmıyorsa, petekler ses yapıyorsa, peteklerde hava varsa verimli kullanmanız engeller. Bu sorundan kolay kurtulmanın yolu bize ulaşmanız olacaktır. Uzman kadromuzun gerekli müdahaleleriyle sorununuzdan temelli kurtulabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp'ten Ulaşın!